[ ORAKLE s.r.o. ]

Tlakové čištění kanalizace a odpadů

K čištění kanalizace a sání kalů je potřeba hlavně výkon. Používáme nejlepší možnou techniku na trhu – vůz s recyklační nástavbou KAISER.

  • Recyklace nasátého odpadu RotaMax pro současné vysokotlaké čištění kanalizace a odsávání splavených nečistot do kalové nádrže.
  • Výhodný pro rychlé vysátí kalových jímek, tukových lapolů, tuhých odpadů z jímek a nádrží (lapáky písku, dosazovací nádrže apod.) a to i z velkých dálek a hloubek. 
  • Vysokotlakou pistolí můžeme vyčistit vysátou jímku do čista.
  • Hydraulické sací rameno dosáhne snadno na hůře přístupná a vzdálenější místa, třeba i za plot, aniž by ho poničily přehozené savice.
  • Otočný buben s velkou hadicí na tlakovou vodu a pevný buben s malou hadicí na tlakovou vodu.

Malý vůz je vhodný na čištění domovních přípojek, domovních kanalizací (stoupačky, přípojky, WC, odpady z dřezů a umyvadel) i dešťových, dvorních vpustí apod. 

Auto disponuje velkým množstvím trysek pro čištění zanesené kanalizace.

JetCam 40 Pro

Inteligentní čištění kanalizace – geniální a geniálně jednoduché! Vyčistí a zkontroluje místa, na která nikdo předtím nedosáhl. Odblokování, čištění potrubí nebo jen kontrola – to je JetCAM. 

Jsou-li v potrubí přípojky, je možné snadno zahnout do připojeného potrubí. Velikost optimalizované inteligentní hlavice JETCAM 40 umožňuje vizualizované čištění potrubí o průměru od DN 70 do DN 300 mm.

Tento řízený proces může být realizován jak ve směru proudění (např. sklep), tak proti směru proudění (např. kontrolní šachta). Přístroj je tedy zejména provozován v lokální síti prostřednictvím sběrných kanálů směrem do soukromého domácího bodu a naopak.